İzmir Bornova'da Psikoterapi ve Terapi. Bornova'da Uzman Psikoterapist ile çalışmak istiyorsanız bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.. 

İzmir Bornova'da Uzman Psikoterapist arayışına girdiyseniz muhtemelen Psikosentez Enstitümüz ile karşılaşmışsınızdır. İnternet üzerinden Psikolog, Psikoterapist, Terapist ve Uzman kelimelerini aratarak aslında terapötik sürecinizin başlangıcını yapmış oldunuz.

Bornova Psikoterapi önerileri için Google'da karşınıza bir çok sonuç gelmekte ve aralarında seçim yapma konusunda kararsız kalmış olabilirsiniz. O halde psikolog, psikoterapist, psikolojik danışman ve aile danışmanı seçerken dikkat etmeniz gereken noktaları bu yazımızda sizler için paylaşmak istedik. İzmir çok büyük ve ciddi nüfusa sahip bir şehir (2019 nüfüs sayımında 4,367 milyon) ve bu nüfüsün 450 bini Bornova oluşturmaktadır. Hal böyle olunca Bornova Psikoterapi ve Terapi araştırmalarında da karşınıza yüzlerce sonuç gelmesi olağandır. Psikolojik sorununuzu tespit edip, gerekli psikoterapiyi uygulayacak Bornova Psikoterapi ya da Bornova Terapistinizi seçerken oldukça dikkatli olmalısınız. Seçtiğiniz Bornova'da ki Psikoterapist ya da Terapistiniz gerçekten uzman mı, tecrübesi var mı ve en önemlisi hangi Psikoterapi kuram ve ekollerinde eğitim almış. Kendiniz ve aileniz için Psikoterapi almak üzere Bornova'da en iyi Psikoterapist seçimini yapmanız oldukça önemlidir. Psikoterapist hayatınızı daha konforlu, kolay ve anlamlı kılacak bir deneyim olarak kabul edilir. Hayatınızı yaşarken karşınıza birçok olumsuzluk çıkar, ikili ilişkilerinizde problemler yaşar, ailevi problemler canınızı sıkar ya da sadece depresif duygularla baş etmek zorunda kalırsınız. Hayat bu; sürekli yaşayan, sürekli değişen bu döngüde tek başınıza baş edemeyeceğiniz bin bir türlü sorun, ruh hali olabilir. Bir çok insan yaşantısı içerisinde psikolojik ve ailevi sorunlar yaşamaktadır, bu gayet doğaldır. Bornova'da Psikoterapi ve Bornova'da Terapistler böyle anlarda farklı bakış açıları, mesleki donanımları, uyguladıkları Psikoterapi teknikleri ve bilgileriyle içinden çıkılmaz sanılan problemlerin aşılmasını sağlıyor.. 

Bornova'da bir çok alanda bir çok hizmet vermekteyiz:

İzmir Bornova Psikoterapi Tavsiyesi

Psikoterapist Tavsiyesi

İzmir Bornova psikoterapist tavsiye, en iyi psikoterapist tavsiye yorumları arıyorsanız Psikosentez Enstitüsü'nde alanında uzman ekibimizle tanışın. İzmir de psikoterapi tavsiyesi, ararken ya da izmir de en iyi psijoterapist bulmak için kişilerin özgeçmişine çok dikkat edin ve her alanda çalışan bir psikoterapist ya da terapist gerçekten uzmanlaşamamıştır. Danışan yorumları, üniversite, yüksek lisansları aldığı özel eğitimler sizin için önemli referanslar olacaktır. Nasıl ki bir ameliyata girerken doktoru iyi seçersiniz psikoterapi de anlatacağınız psikoterapistinizi iyi araştırın. İzmir Bornova Psikoterapi ve Terapi merkezi.

Bornova Evlilik terapisi hizmetinde; Aile içi çatışmaları ve psikolojik sorunları ortaya çıkarma ,aile fertlerinin bu sorunlarla yüzleşip birbirleri ile daha iyi anlaşmasını sağlama ve ailenin yaşadığı sorunlarla baş edebilme kapasitesini arttırma sürecinde aileye en uygun yöntem, yönlendirme ve değerlendirmeler eşliğinde psikolojik danışmanlık ve aile danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır.

Bornova Çift terapisi hizmetinde; Eş veya hayat arkadaşlığı içerisindeki anlaşmazlıkların çözülmesi amacıyla kullanılan bir psikoterapi yöntemidir. Problemler içerisinden çıkılmaz bir durum aldığında ve eşlerin birbirlerine karşı gösterdikleri anlayışları kaybolduğunda, çift terapisi, ilişkideki içerisinden çıkılması imkânsız hale gelen düğümlerin çözülmesine yardımcı olabilmektedir. Terapist, bu kapsamda, kesinlikle çiftlerden herhangi birinin tarafını tutmaz, aksine her iki tarafı da açık ve karşı tarafa değer verdiğini gösteren bir üslupta iletişim içerisine geçmeye teşvik eder.

Bornova Aile Terapisi hizmetinde; Aile terapisi, aileye ruhsal problemlerini çözmek amacıyla uygulanan bir psikoterapötik yöntemdir. Ailenin sadece tek bir ferdini etkilemiş gibi görünen bazı rahatsızlıkların kökleri, genellikle aile içerisindeki bilinçdışı çatışmalara dayanır veya bu çatışmalar tarafından güçlendirilir. Aile terapisti, bu gizli çatışmaların gün yüzüne çıkartılmasına ve bunların çözülmesine yardımcı olur. Ayrıca aile bireylerinin birbirlerine karşı açık olmaları ve birbirlerine saygı duymaları konusunda onlara destek olur.

Bornova Cinsel Terapi hizmetinde; Cinsel Terapi özel bir psikoterapi şeklidir. Geleneksel çift terapisinin aksine, cinsel terapisi, cinsel ilişkilerin yeniden kurulmasına odaklanır. Burada Davranışçı Terapi yöntemiyle cinsel terapiye gelen çiftlere pratik ve uygulamalı ev ödevleri verilir ve bu uygulamalı çalışmalar cinsel terapiye entegre edilir. Cinsel işlev bozuklukları ve sorunlar ilaç tedavisi veya cerrahi müdahaleler ile giderilmez, sadece yetkin bir Cinsel Terapi uygulaması ile giderilir. 

İzmir Bornova'da dilerseniz görüşmelerimizi Alman Dilinde Almanca da yapabiliriz.

Bizler hem Türk hem Alman diline ve kültürüne ana dili seviyesinde hakimiz. Bornova'da Evlilik Terapisi, Çift Terapisi, Cinsel Terapi, Psikolojik Danışmanlık, Hipnoz, Hipnoterapi, Kimlik Çatışmaları, Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Panik Atak gibi konular uzmanlık alanımıza girmektedir.

Evlilik sorunları, anne baba çocuk iletişimi, aile fertleri arasındaki değer çatışmaları ve boşanma süreçleri evlilik terapisinin kapsadığı alanlardır.

Tüm eğitimlerimizi hem Almanya'da hem Türkiye'de tamamladık. İzmir Bornova'da 10 yıldan fazla bir süredir hem Türkçe hem Almanca Çift Terapisi, Aile Terapisi, Evlilik Terapisi ve Cinsel Terapi hizmeti sunmaktayız. İzmir'de görülen en sık cinsel işlev bozuklukları arasında Vajinismus, Sertleşme Sorunu ve Erken Boşalma sorunları gelmektedir.

İzmir Bornova'da Uzman Psikoterapistin önemi

Bornova'da Psikoterapi ihtiyacı sürekli olarak artmaya devam eden bir yapıdadır. 

Dilerseniz Bornova Online Psikoterapi desteğinden faydalanabilirsiniz: 

Bornova'da online psikoterapi desteği nasıl gerçekleşiyor?

1.) Online Terapi hizmeti almak istediğinize dair 05445444060 numaralı telefon üzerinden ister arayarak ister WhatsApp mesaj yoluyla kayıt oluşturabilir ve online Terapi ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Aynı şekilde info@psikosentez.com adresine mail göndererek online Terapi hakkında bilgi alabilir ve kayıt oluşturabilirsiniz.

2.) Tercihiniz üzere online Terapinizi SKYPE ya da WhatsApp üzerinden gerçekleştiriyoruz.

3.) Ödeme işlemi yapabilmeniz için IBAN Hesap numaramızı gönderiyoruz. Tarih ve Saati birlikte belirliyoruz. SKYPE ya da WhatsApp üzerinden onine terapi hizmetine başlıyoruz.

Psikosentez Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Türkiye İzmir'de yüz yüze seanslar vermektedir. Bunun haricinden Dünya'nın neresinde yaşıyorsanız yaşayın Online Evlilik Terapi, Online Cinsel Terapi, Online Psikoterapi, Online Aile Danışmanlığı ya da Online Psikolojik Danışmanlık ile SKYPE ya da WhatsApp üzerinden seanslara katılabilirsiniz. 

Uzmanlarımız 

Abdullah ÖZER --> Tıklayınız

Ebru ÖZER --> Tıklayınız