Danışmanlık Hizmeti Hakkında Bilgiler

Çok önemli Bilgi -> Gizlilik Esası

Psikoterapi bir ya da birden fazla kişinin terapistleriyle sorunlarını paylaştığı bir süreçtir. Terapi seanslarında konuşulan ve paylaşılan sorunlar/konular sadece terapist ve danışan arasında kalır. Bu paylaşılan sorunlar/konular herhangi bir başka kişi ya da kurum ile paylaşılması kesinlikle söz konusu değildir.  

Danışmanlık hizmetleri için öncelikle sizinle bir ilk görüşme yapılmaktadır. Buna ön görüşme de denir. Bu ilk görüşme sırasında, sizinle birlikte ortaklaşa karar alarak ilk randevu tarihi belirlenmektedir. İlk randevu danışmanlık hizmetinin içeriğine ilişkin kararlar almak için temel oluşturmaktadır. Sonrasında ilerleyen süreçte ihtiyaç ve isteklerinize bağlı olarak danışmanlık hizmeti görüşmeleri devam etmektedir. Görüşmeler kişisel ve danışan odaklı olduğu için görüşme sayısı ve sıklığı ile ilgili kesin bir ifade kullanmak mümkün değildir. Danışmanlık hizmetlerinin ücretlendirilmesine ilişkin bilgiler kurumumuzdan öğrenebilirsiniz.

İlk seans öncesi tüm danışanlar için online 30 dakikalık ücretsiz tanışma ve ön görüşme seansı yapılır. Bu ücretsiz ön görüşme ve tanışma seansı sonrasında birlikte çalışılıp çalışılmayacağına karar verilir. Ön görüşme ve tanışma seansı sonrası dilerseniz Yüz Yüze dilerseniz Online olarak çalışmalara devam edebilirsiniz.

Online Terapi ve Online Psikolojik Danışmanlık Hakkında Bilgiler

Psikosentez Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Türkiye İzmir'de ve Almanya Münih/Düsseldorf şehirlerinde yüz yüze seanslar vermektedir. Bunun haricinden Dünya'nın neresinde yaşıyorsanız yaşayın Online TerapiOnline Cinsel TerapiOnline Psikoterapi ya da Online Psikolojik Danışmanlık ile SKYPE ya da WhatsApp üzerinden seanslara katılabilirsiniz. Bunun için Online Terapi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Online terapi hizmeti, COVID-19 pandemi süreciyle birlikte oldukça popüler hale gelmiştir. Almanya, Avusturya, İsviçre ve Türkiye'de yaşayan Türkler, Türkçe terapi almak için internet üzerinden Psikologlar ve Psikoterapistler ile iletişime geçmektedir. Skype ve Whatsapp gibi platformlar aracılığı ile gerçekleştirilen online terapi hizmetinin birçok artısı bulunmaktadır. 

SIE SIND AUF DER SUCHE NACH HILFE – ONLINE ODER VOR ORT IN IZMIR?
(Deutschsprachige Therapie, Einzeltherapie oder Paartherapie in der Türkei)

Mein Name ist Abdullah Özer, ich bin seit über 10 Jahren als Psychotherapeut, Sexualtherapeut, Traumatherapeut und Paartherapeut tätig - zum größten Teil in meiner Praxis in Izmir. Ich bin der Gründer und Leiter des Counseling Centers in Izmir.

Bitte besuchen Sie unsere deutschsprachige Webseite Psychotherapie in der Türkei / Psychotherapie in Izmir.

www.psychotherapie-tuerkei.com

Randevu talebi

Danışmanlık hizmeti almak için lütfen ilk görüşme veya randevu tercihlerinizi ve tarihlerinizi bildiriniz. Randevularınız haftanın belirli bir gününe ve saatine uygun olarak ayarlanmasını isteyebilirsiniz. En geç 20.00’de başlamak kaydıyla akşam saatleri ve hafta sonları da danışmanlık hizmeti alabileceğinizi belirtmek isterim.

Danışmanlık hizmetinin başlangıcında ilk görüşme için bekleme süresi söz konusu olabilmektedir. Ancak kısa bir süre sonrasında size en uygun tarih ve saatte danışmanlık hizmeti sağlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Lütfen ilk görüşme, randevu talebi, randevu programları ve süreç akışları hakkında bilgi almak için +90-544-5444060 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Arama dışında SMSWhatsApp ya da Mail yoluyla da bize ulaşabilirsiniz. Mail: info@psikosentez.com

  • Psikolojik Danışmanlık Almanya'da 
  • Psikolojik Danışmanlık Türkiye'de
  • Psikoterapi İzmir * Psikoterapi Münih * Psikoterapi Düsseldorf
  • Online Terapi * Online Therapie
  • Psychologische Beratung und Psychotherapie in deutscher und türkischer Sprache