İzmir'de Kiralık Seans Odası ve Kiralık Terapi, Psikoterapi ya da Psikolog odası 

İster mesleğe yeni başlamış olun ister alanında uzman olun, merkezimizde kendi danışanlarınızı görmek istiyorsanız şuan boşta olan ve kullanabilecek olduğunuz seans odamızı kiralayabilirsiniz.

Terapi Odası Kiralama Seçenekleri?

Seans başı ücret ödeme:

Bu seçenekte, hizmet sunduğunuz seans başına belirli bir ücret ödersiniz. Seans başına ödeme yapıp ofisi o seans sürecinde kullanabilirsiniz. Örneğin haftada 10 seans karşılığında ofise 2500 TL ödeme yaparsınız. Seans başı terapi odası kiralama ücreti 250 TL'dir.

Terapi odasını belirli bir gün sayısınca kiralama:

Bu durumda, haftanın belirli günleri seans odası sizin kullanımınıza sunulur. Uzman odayı kullanmasa bile ofise ödeme yapar. Örneğin her Salı günü odayı kiralamak istediğinizi varsayalım. Günlük kiralama için ödeme yapmanız gerekir. Örneğin her Salı ve Perşembe günü odayı kiralamak istediğinizi varsayalım. Haftalık 1000 TL ve aylık 4000 TL ödeme yapmanız gerekir. Günlük terapi odası kiralama ücreti 500 TL'dir.

Terapi odasını aylık kiralama:

Bu uygulamada seans odası, belirli bir ücret karşılığında odanın tüm kullanım hakkı sizde olmuş olur. Odayı kullansanızda kullanmasanızda sabit kirayı ödemek zorundasınızıdr. Aylık seans odası kirlama ücreti için bizimle iletişime geçin. Bu durumda kendinize ait bir odanız olur ve dilediğiniz gibi odayı danışan görmek için kullanabilirsiniz. Aylık terapi odası kiralama ücreti için bizimle irtibata geçiniz.

Hafta içi ve hafta sonu, hatta resmi tatillerde bile oda tutabilirsiniz.

Seans odasını kimler kiralayabilir?

- Psikiyatristler

- Hekimler

- Psikologlar

- Psikolojik Danışmanlarlar

- Sosyal Hizmet Uzmanları (Sosyal Çalışmacılar)

- Psikiyatri Hemşireleri

- Çocuk Gelişimcileri

- Aile Danışmanları (Sosyolog vb. Lisans mezunları)

- Diyetisyenler

Önemli Bilgi: Seans ve Terapi odalarımız Ruh Sağlığı Alanında çalışan Uzman kişilere ve Diyetisyenlere kiralanır. 

Bilgi için: 0544.544.40.60 (Abdullah ÖZER)