İzmir'de Yaşam Koçu, Psikolog, Psikoterapi ve Terapi. İzmir'de Yaşam Koçu, Uzman Psikolog ve Uzman Psikoterapist ile çalışmak istiyorsanız bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.. 

İzmi'de Yaşam Koçu, Uzman Psikolog ve Uzman Psikoterapist arayışına girdiyseniz muhtemelen Psikosentez Enstitümüz ile karşılaşmışsınızdır. İnternet üzerinden İzmir Yaşam Koçu, Bornova Yaşam Koçu kelimelerini aratarak aslında terapötik sürecinizin başlangıcını yapmış oldunuz.

İzmir Yaşam Koçu önerileri için Google'da karşınıza bir çok sonuç gelmekte ve aralarında seçim yapma konusunda kararsız kalmış olabilirsiniz. O halde Yaşam Koçu seçerken dikkat etmeniz gereken noktaları bu yazımızda sizler için paylaşmak istedik. İzmir Yaşam Koçu çok büyük ve ciddi nüfusa sahip bir şehir (2019 nüfüs sayımında 4,367 milyon). Hal böyle olunca İzmir Yaşam Koçu araştırmalarında da karşınıza yüzlerce sonuç gelmesi olağandır. Yaşantısal sorununuzu tespit edip, gerekli koçluğu uygulayacak İzmir Yaşam Koçu ya da Terapistinizi seçerken oldukça dikkatli olmalısınız. Seçtiğiniz İzmir'de ki Yaşam Koçu ya da Terapistiniz gerçekten uzman mı, tecrübesi var mı ve en önemlisi hangi Koçluk kuram ve ekollerinde eğitim almış. Kendiniz ve aileniz için Koçluk almak üzere İzmir'de en iyi Yaşam Koçu seçimini yapmanız oldukça önemlidir. Yaşam Koçu hayatınızı daha konforlu, kolay ve anlamlı kılacak bir deneyim olarak kabul edilir. Hayatınızı yaşarken karşınıza birçok olumsuzluk çıkar, ikili ilişkilerinizde problemler yaşar, ailevi problemler canınızı sıkar ya da sadece depresif duygularla baş etmek zorunda kalırsınız. Hayat bu; sürekli yaşayan, sürekli değişen bu döngüde tek başınıza baş edemeyeceğiniz bin bir türlü sorun, ruh hali olabilir. Bir çok insan yaşantısı içerisinde psikolojik ve ailevi sorunlar yaşamaktadır, bu gayet doğaldır. İzmir'de Yaşam Koçu ve İzmir'de Koçlar böyle anlarda farklı bakış açıları, mesleki donanımları, uyguladıkları Koçluk teknikleri ve bilgileriyle içinden çıkılmaz sanılan problemlerin aşılmasını sağlıyor.. 

İzmir'de bir çok alanda bir çok hizmet vermekteyiz:

İzmir Yaşam Koçu Tavsiyesi

Yaşam Koçu Tavsiyesi

İzmir Yaşam Koçu tavsiye, en iyi Yaşam Koçu tavsiye yorumları arıyorsanız Psikosentez Enstitüsü'nde alanında uzman ekibimizle tanışın. İzmir de Yaşam Koçu tavsiyesi, ararken ya da İzmir de en iyi Yaşam Koçu bulmak için kişilerin özgeçmişine çok dikkat edin ve her alanda çalışan bir Yaşam Koçu ya da terapist gerçekten uzmanlaşamamıştır. Danışan yorumları, üniversite, yüksek lisansları aldığı özel eğitimler sizin için önemli referanslar olacaktır. Nasıl ki bir ameliyata girerken doktoru iyi seçersiniz Yaşam Koçunuzuda iyi araştırın. İzmir Yaşam Koçu ve Terapi merkezi. İzmir'de en iyi Yaşam Koçu bulmanız için buradayız...

Sosyal destek almak isteyen bireylerin merak ettiği bir diğer konu ise iyi bir Yaşam Koçunun nasıl anlaşılabileceğidir. İyi bir Yaşam Koçu bulunması ile bir Yaşam Koçunun iyi olup olmamasını anlamanın yolu aslında aynıdır. Doğru bir Yaşam Koçu bulabilmek için kişinin bazı sorular sorabilir. Örneğin; Yaşam Koçunuzun hangi yöntemler üzerinde uzman olduğunu sormak gerekebilir.

"İzmir Yaşam Koçu tavsiyeleri", ya da terapi hizmeti almaya karar veren kişilerin araştırdığı konu başlıklarından biridir. Yaşam Koçunun önceki çalışmalarına ilişkin değerlendirme ve yorumlar önemli olmakla birlikte Yaşam Koçunuzun çalışma alanları ve kullandığı koçluk yöntemleri terapi verimliliği üzerinde etkilidir. Yaşam Koçunun çalışma alanları yaş gruplarına göre farklılık gösterebileceği gibi çalışılan psikolojik durumlara göre de farklılık gösterebilir. Örneğin çocuk-ergenlerle yapılan Koçluk ile yetişkin Koçluğu farklı uygulamaları kapsar. Dolayısıyla koçluk seçiminde kişinin bu detayları değerlendirmesi faydalı olabilir. İzmir'de tavsiye edilen yaşam koçları arasında yer alan ekibimiz farklı koçluk uygulamaları ve çalışma alanlarıyla farklı yaş gruplarına ve farklı psikolojik durumlara ilişkin koçluk alanında yaygın olarak kullanılan terapi uygulamalarını kullanmaktadırlar. Yaşam Koçları ilgili detaylı bilgileri ve tavsiyeleri uzman sayfalarımızdan inceleyerek randevu öncesi detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yaşam Koçları Uzmanlarımız ile çeşitli Koçluk ekollerinde başarıyla çalışabilirsiniz. İzmir online Koçluk ile ayrıca Hipnotik Koçluk vb. ekolleri ile çalışabilirsiniz.

İzmir ve İzmir merkez'de online Yaşam Koçları ile seans ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

İzmir’de Yaşam Koçu arıyorsanız hangi uzmanla çalışacağınıza karar vermek koçluk sürecinizin en önemli kısmıdır. Dolayısıyla bu seçimi ne tür kriterlere göre yapacağınızı bilmek doğru uzmanla çalışma şansınızı artırabilir. İnternet üzerine "İzmir Yaşam Koçu" araması yaptığınızda karşınıza çıkan onlarca koçtan hangisini seçmelisiniz? İzmir Yaşam Koçu seçimi rehberiyle bazı önemli noktaları sizin için derledik:

  • Destek alacağınız yaşam koçunun mesleki donanımı ve deneyimi,
  • Kullandığı koçluk yöntemleri ve özelliklerinin terapi sürecinden beklentilerinizle uyuşması,
  • Destek alacağınız yaşam koçunun başvuru konunuzla ilgili çalışması (Bu konuda sorularınız için merkezimizle iletişim kurabilirsiniz. Online Yaşam Koçu/Online Terapi)
  • Mesleki bilgi ve deneyim haricinde, koçunuzla kuracağınız iletişim ve terapötik bağ.

Yaşam Koçunuzla ilgili detaylı bilgileri ve tavsiyeleri uzman sayfalarımızdan inceleyerek randevu öncesi detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İzmir'de dilerseniz görüşmelerimizi Alman Dilinde Almanca da yapabiliriz.

Bizler hem Türk hem Alman diline ve kültürüne ana dili seviyesinde hakimiz. İzmir'de Evlilik Terapisi, Çift Terapisi, Cinsel Terapi, Psikolojik Danışmanlık, Hipnoz, Hipnoterapi, Kimlik Çatışmaları, Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Panik Atak gibi konular uzmanlık alanımıza girmektedir.

Evlilik sorunları, anne baba çocuk iletişimi, aile fertleri arasındaki değer çatışmaları ve boşanma süreçleri evlilik terapisinin kapsadığı alanlardır.

Tüm eğitimlerimizi hem Almanya'da hem Türkiye'de tamamladık. İzmir'de 10 yıldan fazla bir süredir hem Türkçe hem Almanca Çift Terapisi, Aile Terapisi, Evlilik Terapisi ve Cinsel Terapi hizmeti sunmaktayız. İzmir'de görülen en sık cinsel işlev bozuklukları arasında Vajinismus, Sertleşme Sorunu ve Erken Boşalma sorunları gelmektedir.

İzmir'de Yaşam Koçluğun önemi

İzmir'de Psikolog ihtiyacı sürekli olarak artmaya devam eden bir yapıdadır. 

Dilerseniz İzmir Online Yaşam Koçu desteğinden faydalanabilirsiniz: 

Bornova'da online Yaşam Koçu desteği nasıl gerçekleşiyor?

1.) Online Yaşam Koçu hizmeti almak istediğinize dair 05445444060 numaralı telefon üzerinden ister arayarak ister WhatsApp mesaj yoluyla kayıt oluşturabilir ve online yaşam koçluğu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Aynı şekilde info@psikosentez.com adresine mail göndererek online yaşam koçluğu hakkında bilgi alabilir ve kayıt oluşturabilirsiniz.

2.) Tercihiniz üzere online Terapinizi SKYPE ya da WhatsApp üzerinden gerçekleştiriyoruz.

3.) Ödeme işlemi yapabilmeniz için IBAN Hesap numaramızı gönderiyoruz. Tarih ve Saati birlikte belirliyoruz. SKYPE ya da WhatsApp üzerinden onine terapi hizmetine başlıyoruz.

Psikosentez Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Türkiye İzmir'de yüz yüze seanslar vermektedir. Bunun haricinden Dünya'nın neresinde yaşıyorsanız yaşayın Online Evlilik Terapi, Online Cinsel Terapi, Online Psikoterapi, Online Aile Danışmanlığı ya da Online Psikolojik Danışmanlık ile SKYPE ya da WhatsApp üzerinden seanslara katılabilirsiniz. 

Uzmanlarımız 

Abdullah ÖZER --> Tıklayınız

Ebru ÖZER --> Tıklayınız

 İzmir Psikolog