Online Psikolog Almanya

Eğer Almanya'da yaşıyor ve türkçe bilen bir online psikolog arıyorsanız Psikosentez Danışmanlık ve Eğitim merkezinde size yardımcı olabiliriz. 

İlişkinizdeki bir şeyi değiştirmek mi istiyorsunuz?

Bir çift olarak tekrar birbirinizi bulmak mı istiyorsunuz?

Cinsel hayatınıza yenilik mi getirmek istiyorsunuz?

Online Psikolog Almanya ile Cinsel Terapi hizmeti alabilirsiniz.

İlişkinizde hep aynı konulardan mı sıkıntılar yaşıyorsunuz?

Her Partner ile ilişkinizde aynı döngüyü mü yaşıyorsunuz?

Online Psikolog Almanya ile Evlilik ve İlişki Terapisi hizmeti alabilirsiniz.

Online seanslarımızda işleyeceğimiz konular arasında: bağlanma korkusu, her türlü cinsel problemler, aile ve evlilikte yaşadığınız sıkıntılar. Aynı şekilde sizin için korkularınızın ne anlama geldiğini bulmaya çalışacağız. Korkularımız bütünsel ve bir sentez olarak ele alınmalıdır.  

Online Psikolog Almanya ile İlişki Danışmanlığı

İlişkinizde yaşadığınız sıkıntılar, hep aynı döngü içerisinde ilişkilerin tıkanması ve ayrılmanız gibi konuları konuşacağız.

Online Psikolog Almanya ile Bireysel ve Çift Terapisi

Online seanslara tek başına ya da partnerinizle katılabilirsiniz.

Online Psikolog Almanya hizmeti, COVID-19 pandemi süreciyle birlikte oldukça popüler hale gelmiştir. Almanya'da yaşayan Türkler, Türkçe terapi almak için internet üzerinden Psikoterapistler ile iletişime geçmektedir. Skype, Whatsapp ve Zoom gibi platformlar aracılığı ile gerçekleştirilen Almanya'da online türkçe psikoterapi hizmetinin birçok artısı bulunmaktadır. Almanya'da online türkçe psikoterapi sayesinde Almanya'dan bağlanarak Türkiye’den terapi/psikoterapi almanız mümkündür. Bu durumun zaman tasarrufu ve uygun ödeme seçenekleri gibi birçok artısı bulunmaktadır.

Almanya'da online türkçe psikoterapi nasıl gerçekleşiyor?

Online Almanya Türkçe terapi

 Online Türkçe Psikoterapi oldukça basit bir şekilde gerçekleştiriliyor:

1.) Online Psikoterapi hizmeti almak istediğinize dair 00905445444060 numaralı telefon üzerinden ister arayarak ister WhatsApp mesaj yoluyla kayıt oluşturabilir ve online türkçe psikoterapi ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Aynı şekilde info@psikosentez.com adresine mail göndererek online türkçe psikoterapi hakkında bilgi alabilir ve kayıt oluşturabilirsiniz.

2.) Tercihiniz üzere Online Türkçe Terapi'yi SKYPE ya da WhatsApp üzerinden gerçekleştiriyoruz.

3.) Ödeme işlemi yapabilmeniz için IBAN Hesap numaramızı gönderiyoruz. Tarih ve Saati birlikte belirliyoruz. SKYPE ya da WhatsApp üzerinden Online Türkçe Terapi hizmetine başlıyoruz.

Psikosentez Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Türkiye İzmir'de yüz yüze seanslar vermektedir. Bunun haricinden Dünya'nın neresinde yaşıyorsanız yaşayın Online Terapi, Online Cinsel Terapi, Online Psikoterapi ya da Online Psikolojik Danışmanlık ile SKYPE ya da WhatsApp üzerinden seanslara katılabilirsiniz.

Abdullah ÖZER
Sosyal Hizmet Uzmanı, Klinik Psikoloji Bilim Uzmanı, Aile Danışmanı

Ebru ÖZER
Uzman Psikolog, Felsefeci, Aile Danışmanı